TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1812-16-9-9CS2275
55A1812-16-9-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A1812-16-9-9CS2275
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1812-16-9-9CS2275.pdf
Availability of 55A1812-16-9-9CS2275
QUANTITY
55A1812-16-9-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1812-16-9-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A1812-16-9-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1812-16-9-9CS2275
55A1812-16-9-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A1812-16-9-9CS2275
JUMPER-H1500TR/A3049Y/H1500TR12" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CAP ARRAY 3300PF 100V X7R 0508 datasheet.pdf
RES 1.82K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IO NICU CF V0 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf