TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1822-24-6/69-6
55A1822-24-6/69-6 picture photo
Mfg. Part Number
55A1822-24-6/69-6
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1822-24-6/69-6.pdf
Availability of 55A1822-24-6/69-6
QUANTITY
55A1822-24-6/69-6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1822-24-6/69-6
Internal Part NumberEIS-55A1822-24-6/69-6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1822-24-6/69-6
55A1822-24-6/69-6 Details Description
Related parts for 55A1822-24-6/69-6
FIXED IND 15NH 450MA 160 MOHM datasheet.pdf
150 PSI PRESSURE SENSOR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206 datasheet.pdf
RND SPACER 0.091" NYLON 11.18MM datasheet.pdf
RES 0.25 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 332K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING 1/8" BK 1K' datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf