TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1824-24-6/9-6
55A1824-24-6/9-6 picture photo
Mfg. Part Number
55A1824-24-6/9-6
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1824-24-6/9-6.pdf
Availability of 55A1824-24-6/9-6
QUANTITY
55A1824-24-6/9-6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1824-24-6/9-6
Internal Part NumberEIS-55A1824-24-6/9-6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1824-24-6/9-6
55A1824-24-6/9-6 Details Description
Related parts for 55A1824-24-6/9-6
RES SMD 22K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3POS STR 1B/1B datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES 220K OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
IC AUD CODEC 108DB 192KHZ 52MQFP datasheet.pdf