TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1826-24-9/96-9CS2275
55A1826-24-9/96-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A1826-24-9/96-9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1826-24-9/96-9CS2275.pdf
Availability of 55A1826-24-9/96-9CS2275
QUANTITY
55A1826-24-9/96-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1826-24-9/96-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A1826-24-9/96-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1826-24-9/96-9CS2275
55A1826-24-9/96-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A1826-24-9/96-9CS2275
LED SUPER BRITE RED T1-3/4 VERT datasheet.pdf
IC REG LDO 3V/1.8V/2.63V 8DFN datasheet.pdf
RES 270 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI 9/16-18 UNF 4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 190POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
TRIMMER 2.2K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
Connector Socket 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
TRANS RF NPN 10V 1GHz SSM datasheet.pdf