TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1832-22-3/6/9-9CS2199
55A1832-22-3/6/9-9CS2199 picture photo
Mfg. Part Number
55A1832-22-3/6/9-9CS2199
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1832-22-3/6/9-9CS2199.pdf
Availability of 55A1832-22-3/6/9-9CS2199
QUANTITY
55A1832-22-3/6/9-9CS2199 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1832-22-3/6/9-9CS2199
Internal Part NumberEIS-55A1832-22-3/6/9-9CS2199
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1832-22-3/6/9-9CS2199
55A1832-22-3/6/9-9CS2199 Details Description
Related parts for 55A1832-22-3/6/9-9CS2199
TVS DIODE 6VWM 10.82VC DO204AC datasheet.pdf
RES SMD 221 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
RES SMD 220K OHM 1% 1/32W 01005 datasheet.pdf
RES 15.8K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
BACK UP PLATE FOR AFIFG DIES datasheet.pdf
ANVIL datasheet.pdf
RES 267 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SURGE PROTECTION datasheet.pdf
IC PROSLIC FXS -110V 42QFN datasheet.pdf
RES 30K OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf