TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1841-22-MAC4-9CS2275
55A1841-22-MAC4-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A1841-22-MAC4-9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1841-22-MAC4-9CS2275.pdf
Availability of 55A1841-22-MAC4-9CS2275
QUANTITY
55A1841-22-MAC4-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1841-22-MAC4-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A1841-22-MAC4-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1841-22-MAC4-9CS2275
55A1841-22-MAC4-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A1841-22-MAC4-9CS2275
CONN HEADER 60POS STR LONG SM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS CBL MNT PINS datasheet.pdf
COVER HINGED STRAIGHT 4X4X36" datasheet.pdf
RES 180K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" DUAL ST datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB datasheet.pdf
COUNTER 6 CHARACTER PANEL MT datasheet.pdf
CONTACT PIN MALE CRIMP datasheet.pdf
TV 8C 8#20 PIN RECP datasheet.pdf
Dual 0.275% Comparators and Reference with Programmable Hysteresis IC datasheet.pdf