TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A4821-12-9/96-9CS2275
55A4821-12-9/96-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A4821-12-9/96-9CS2275
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A4821-12-9/96-9CS2275.pdf
Availability of 55A4821-12-9/96-9CS2275
QUANTITY
55A4821-12-9/96-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A4821-12-9/96-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A4821-12-9/96-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A4821-12-9/96-9CS2275
55A4821-12-9/96-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A4821-12-9/96-9CS2275
CAP CER 680PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC TRANSCVR BIDIR 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 5.9K OHM 1% 0.4W 0204 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 100MW SSSMINI3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
INTERFACE CONTROLLER 48TQFP datasheet.pdf
RES 130 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CABLE SGL-END R/A FMAL 9POS 3' datasheet.pdf
CAP POLYMER 180UF 20% 16V T/H datasheet.pdf
FERRITE CORE P 16UH T38 datasheet.pdf
38999 II CON 22D CHROMEL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 1.58A 140 MOHM datasheet.pdf