TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A6124-24-9/96-9CS2275
55A6124-24-9/96-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A6124-24-9/96-9CS2275
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A6124-24-9/96-9CS2275.pdf
Availability of 55A6124-24-9/96-9CS2275
QUANTITY
55A6124-24-9/96-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A6124-24-9/96-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A6124-24-9/96-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A6124-24-9/96-9CS2275
55A6124-24-9/96-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A6124-24-9/96-9CS2275
RES SMD 10.5 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 191K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CARD EDGE 70POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
KIT PERFORMANCE DEMO FOR ADS1115 datasheet.pdf
CONN RCPT 4 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES 30 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
ADAPTER SHELL 24 - FLEX CONDUIT datasheet.pdf
INDICATOR SOLID STATE RED PNL MT datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 5NS 256FTBGA datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
RES 57.6 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP 1000 UF 20% 10 V datasheet.pdf