TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A6130-16-9/5-9
55A6130-16-9/5-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A6130-16-9/5-9
Brief Description
THERMOCOUPLE CABLE
Datasheet Download
55A6130-16-9/5-9.pdf
Availability of 55A6130-16-9/5-9
QUANTITY
55A6130-16-9/5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A6130-16-9/5-9
Internal Part NumberEIS-55A6130-16-9/5-9
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A6130-16-9/5-9
55A6130-16-9/5-9 Details Description
Related parts for 55A6130-16-9/5-9
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AA datasheet.pdf
BIT TORXPLUS IP20 1.97" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
ILOUPE LENS 20X TO 100X datasheet.pdf
IC DUAL FET BUS SWITCH 8VSSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTRIC 1M M8 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A datasheet.pdf