TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A6130-22-9/5-9CS636
55A6130-22-9/5-9CS636 picture photo
Mfg. Part Number
55A6130-22-9/5-9CS636
Brief Description
THERMOCOUPLE CABLE
Datasheet Download
55A6130-22-9/5-9CS636.pdf
Availability of 55A6130-22-9/5-9CS636
QUANTITY
55A6130-22-9/5-9CS636 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A6130-22-9/5-9CS636
Internal Part NumberEIS-55A6130-22-9/5-9CS636
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A6130-22-9/5-9CS636
55A6130-22-9/5-9CS636 Details Description
Related parts for 55A6130-22-9/5-9CS636
TRANS PREBIAS PNP 200MW SOT323 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO262 datasheet.pdf
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
FIXED IND 7MH 20A 50 MOHM CHASS datasheet.pdf
RES 130 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
RES 191K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 619K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
CAP CER 1PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf