TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1141-12-CML4-9CS2502
55PC1141-12-CML4-9CS2502 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1141-12-CML4-9CS2502
Datasheet Download
55PC1141-12-CML4-9CS2502.pdf
Availability of 55PC1141-12-CML4-9CS2502
QUANTITY
55PC1141-12-CML4-9CS2502 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1141-12-CML4-9CS2502
Internal Part NumberEIS-55PC1141-12-CML4-9CS2502
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1141-12-CML4-9CS2502
55PC1141-12-CML4-9CS2502 Details Description
Related parts for 55PC1141-12-CML4-9CS2502
CONN EDGECARD 14POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 10VC SOD923 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 300V 500MA DO213 datasheet.pdf
CABLE SERVOMOTOR FOR CNB 3M datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONN ADAPT RCPT ST-ESCON DUPLEX datasheet.pdf
RES 4.53K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 250 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf