TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1221-16-9/96-96
55PC1221-16-9/96-96 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1221-16-9/96-96
Datasheet Download
55PC1221-16-9/96-96.pdf
Availability of 55PC1221-16-9/96-96
QUANTITY
55PC1221-16-9/96-96 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1221-16-9/96-96
Internal Part NumberEIS-55PC1221-16-9/96-96
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1221-16-9/96-96
55PC1221-16-9/96-96 Details Description
Related parts for 55PC1221-16-9/96-96
CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
VARISTOR 387V 3.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 180K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
TAPE VHB ACRYLIC FOAM 3/4"X 72YD datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 70POS .178M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 18POS PIN datasheet.pdf
METRIC MAT BLACK 1200MM X 600MM datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 20% 100VDC AXIAL datasheet.pdf
IND,PWR,47UH,20%,DRI,SMT NPB datasheet.pdf