TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1221-22-2/6-9-F940
55PC1221-22-2/6-9-F940 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1221-22-2/6-9-F940
Datasheet Download
55PC1221-22-2/6-9-F940.pdf
Availability of 55PC1221-22-2/6-9-F940
QUANTITY
55PC1221-22-2/6-9-F940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1221-22-2/6-9-F940
Internal Part NumberEIS-55PC1221-22-2/6-9-F940
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1221-22-2/6-9-F940
55PC1221-22-2/6-9-F940 Details Description
Related parts for 55PC1221-22-2/6-9-F940
CONN SPRING CONT 08 POS .295 SMD datasheet.pdf
IC DUAL VOLT COMP 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 50MS SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST-NC 13A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
RES 97.6K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 80A TO220-3 datasheet.pdf
CAP FILM 5.6UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf