TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1221-22-6/9-9
55PC1221-22-6/9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1221-22-6/9-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55PC CABLE
Datasheet Download
55PC1221-22-6/9-9.pdf
Availability of 55PC1221-22-6/9-9
QUANTITY
55PC1221-22-6/9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1221-22-6/9-9
Internal Part NumberEIS-55PC1221-22-6/9-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1221-22-6/9-9
55PC1221-22-6/9-9 Details Description
Related parts for 55PC1221-22-6/9-9
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 8SOIJ datasheet.pdf
ASSEMBLY SHAFT 3-5SECT .25"DIA datasheet.pdf
RES SMD 24.9 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
RES SMD 976 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 1.43K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 14.3K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf