TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1233-20-2/4/6-9
55PC1233-20-2/4/6-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1233-20-2/4/6-9
Datasheet Download
55PC1233-20-2/4/6-9.pdf
Availability of 55PC1233-20-2/4/6-9
QUANTITY
55PC1233-20-2/4/6-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1233-20-2/4/6-9
Internal Part NumberEIS-55PC1233-20-2/4/6-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1233-20-2/4/6-9
55PC1233-20-2/4/6-9 Details Description
Related parts for 55PC1233-20-2/4/6-9
IC MPU MPC6XX 200MHZ 255BGA datasheet.pdf
TOOL SHEAR datasheet.pdf
CONN CARD EDGE 43POS .156 GREEN datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 35.8VC 1.5KE datasheet.pdf
CONN PLUG 25POS T/H R/A TIN 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
RES 22 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
4P 4C 3W LEFT VERT XCHD HDR datasheet.pdf
RES 2.5K OHM 2.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 1.6PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf