TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1244-24-3/5/6/9-9
55PC1244-24-3/5/6/9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1244-24-3/5/6/9-9
Datasheet Download
55PC1244-24-3/5/6/9-9.pdf
Availability of 55PC1244-24-3/5/6/9-9
QUANTITY
55PC1244-24-3/5/6/9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1244-24-3/5/6/9-9
Internal Part NumberEIS-55PC1244-24-3/5/6/9-9
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1244-24-3/5/6/9-9
55PC1244-24-3/5/6/9-9 Details Description
Related parts for 55PC1244-24-3/5/6/9-9
LED 7-SEG 1.5DIG CARED RHDP .56" datasheet.pdf
EVAL MOD FOR SN65LVDS31/LVDS32 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 3A 125V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 22.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 115MA 3.7 OHM SMD datasheet.pdf