TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC2111-22-9-9CS2666
55PC2111-22-9-9CS2666 picture photo
Mfg. Part Number
55PC2111-22-9-9CS2666
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
55PC CABLE
Datasheet Download
55PC2111-22-9-9CS2666.pdf
Availability of 55PC2111-22-9-9CS2666
QUANTITY
55PC2111-22-9-9CS2666 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC2111-22-9-9CS2666
Internal Part NumberEIS-55PC2111-22-9-9CS2666
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC2111-22-9-9CS2666
55PC2111-22-9-9CS2666 Details Description
Related parts for 55PC2111-22-9-9CS2666
IC STEREO AUDIO D/A 28-SSOP datasheet.pdf
MODULE SDRAM 32MB 168DIMM datasheet.pdf
RES 3.6 OHM 15W 5% CERAMIC WW datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 11.1K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
HI STRNGTH DISC 8X1/4" A VFN datasheet.pdf
DOT MATRIX LABEL TEDLAR 1.00 datasheet.pdf
DBL15(B)A datasheet.pdf
CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf