TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC2141-22-9/93/95/96-9
55PC2141-22-9/93/95/96-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC2141-22-9/93/95/96-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Datasheet Download
55PC2141-22-9/93/95/96-9.pdf
Availability of 55PC2141-22-9/93/95/96-9
QUANTITY
55PC2141-22-9/93/95/96-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC2141-22-9/93/95/96-9
Internal Part NumberEIS-55PC2141-22-9/93/95/96-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC2141-22-9/93/95/96-9
55PC2141-22-9/93/95/96-9 Details Description
Related parts for 55PC2141-22-9/93/95/96-9
IC OPAMP GP 44MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADER 140POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V X7R 2220 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.2A SOT23-5 datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 790MA 370 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG 152POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
APPLIANCE INLET FLTR 4A datasheet.pdf
GSP2 APPLIANCE INLET 15A 70 datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.06K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf