TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC6144-24-91/92/93-9
55PC6144-24-91/92/93-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC6144-24-91/92/93-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Datasheet Download
55PC6144-24-91/92/93-9.pdf
Availability of 55PC6144-24-91/92/93-9
QUANTITY
55PC6144-24-91/92/93-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC6144-24-91/92/93-9
Internal Part NumberEIS-55PC6144-24-91/92/93-9
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC6144-24-91/92/93-9
55PC6144-24-91/92/93-9 Details Description
Related parts for 55PC6144-24-91/92/93-9
IC SRAM 8KBIT 20NS 52PLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
MOTOR BLDC GEAR IC KEY 80W 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.9M OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 39POS GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 1600UF 20% 75V FLATPACK datasheet.pdf
FIXED IND 1.6NH 220MA 600 MOHM datasheet.pdf
TOOLING datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS SKT datasheet.pdf