Vishay/Sprague 600D126F200DG4
600D126F200DG4 picture photo
Mfg. Part Number
600D126F200DG4
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
12UF 200V 9.53X35 AXI
Datasheet Download
600D126F200DG4.pdf
Availability of 600D126F200DG4
QUANTITY
600D126F200DG4 Order Process
Ship out your order
Specifications of 600D126F200DG4
Internal Part NumberEIS-600D126F200DG4
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)600D126F200DG4
Related Links600D126, 600D126F200DG4 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
600D126F200DG4 Details Description
Related parts for 600D126F200DG4
RES SMD 154 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
HOLDER 8 C CELL W/6" WIRE LEADS datasheet.pdf
CAP CER 470PF 2.5KV P90 3838 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
RES 0.205 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 29POS PIN datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 200K OHM 1206 datasheet.pdf
HAN-QUINTAX SCREW M3 X 8 5 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 2A AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf