Vishay/Sprague 601D256F100FE2
601D256F100FE2 picture photo
Mfg. Part Number
601D256F100FE2
Brief Description
25UF 100V 16X30 105C AXI
Datasheet Download
601D256F100FE2.pdf
Availability of 601D256F100FE2
QUANTITY
601D256F100FE2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 601D256F100FE2
Internal Part NumberEIS-601D256F100FE2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)601D256F100FE2
Related Links601D256, 601D256F100FE2 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
601D256F100FE2 Details Description
Related parts for 601D256F100FE2
CABLE ASSY 8-8 COIL REVRS 5' SLV datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
WOUND CHIP BALUN datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKER CLI C 1-9 datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf