Vishay/Sprague 601D337F250JS1
601D337F250JS1 picture photo
Mfg. Part Number
601D337F250JS1
Brief Description
330UF 250V 25.4X79.38 105C AXI
Datasheet Download
601D337F250JS1.pdf
Availability of 601D337F250JS1
QUANTITY
601D337F250JS1 Order Process
Ship out your order
Specifications of 601D337F250JS1
Internal Part NumberEIS-601D337F250JS1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package31
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)601D337F250JS1
Related Links601D337, 601D337F250JS1 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
601D337F250JS1 Details Description
Related parts for 601D337F250JS1
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128QFP datasheet.pdf
IC ADC/DAC 10BIT 48TQFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DGTL ISO 5KV 4CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
JPT-GEH 55P BAUSATZ datasheet.pdf
Connector Socket 11 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM datasheet.pdf
LED WARM WHITE 3500K 80CRI 4SMD datasheet.pdf
IMAGE SENSOR CCD 4.2MP 67CPGA datasheet.pdf
CAP FILM 820PF 2% 630VDC AXIAL datasheet.pdf