Vishay/Sprague 604D131F100GJ7
604D131F100GJ7 picture photo
Mfg. Part Number
604D131F100GJ7
Brief Description
130UF 100V 19.05X41.3 105C AXI
Datasheet Download
604D131F100GJ7.pdf
Availability of 604D131F100GJ7
QUANTITY
604D131F100GJ7 Order Process
Ship out your order
Specifications of 604D131F100GJ7
Internal Part NumberEIS-604D131F100GJ7
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)604D131F100GJ7
Related Links604D131, 604D131F100GJ7 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
604D131F100GJ7 Details Description
Related parts for 604D131F100GJ7
IC MCU 8BIT 32KB OTP 40DIP datasheet.pdf
PATCHCORD 1/4" 4.0M BLACK datasheet.pdf
CONN HEADER 1.27MM 26POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
IC FLASH 2MBIT 80MHZ 8WSON datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf