FFF 67045-010LF
67045-010LF picture photo
Mfg. Part Number
67045-010LF
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Accessories
Brief Description
STRAIN RELIEF LP EURO QK
Datasheet Download
67045-010LF.pdf
Availability of 67045-010LF
QUANTITY
67045-010LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 67045-010LF
Internal Part NumberEIS-67045-010LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package612
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Accessories
SeriesQuickie™, Basics+
Accessory TypeStrain Relief
Number of Positions10
For Use With/Related ProductsQuickie™ Series
FeaturesLow Profile
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)67045-010LF
Related Links67045, 67045-010LF Datasheet, FFF Distributor
67045-010LF Details Description
Related parts for 67045-010LF
CABLE APPLE EXTEN SERIAL 2M datasheet.pdf
IC LIU T3/E3/STS-1 28-PLCC datasheet.pdf
RES SMD 732K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DDR SDRAM 256MBIT 5NS 66TSOP datasheet.pdf
CONN SPLICE BUTT 16-20AWG BLUE datasheet.pdf
RES 470 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 220K OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSHRNK TUBING 3/16" 1=1000FT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf