NorComp 680-026-103L021
680-026-103L021 picture photo
Mfg. Part Number
680-026-103L021
Brief Description
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
Datasheet Download
680-026-103L021.pdf
Availability of 680-026-103L021
QUANTITY
680-026-103L021 Order Process
Ship out your order
Specifications of 680-026-103L021
Internal Part NumberEIS-680-026-103L021
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Contact TypeSignal
Mounting TypeFree Hanging (In-Line); Panel Mount
Flange FeatureBoard Side (4-40)
TerminationSolder Cup
Operating Temperature-50°C ~ 100°C
Voltage Rating-
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)680-026-103L021
Related Links680-026, 680-026-103L021 Datasheet, NorComp Distributor
680-026-103L021 Details Description
Related parts for 680-026-103L021
FIXED IND 1MH 20A 13 MOHM CHASS datasheet.pdf
IDC CABLE - HSR10H/AE10M/HSR10H datasheet.pdf
CAP CER 3.6PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC CLK DVR ZD BUFFER PLL 28TSSOP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 100MW SSSMINI3 datasheet.pdf
RES SMD 5.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 23POS SKT datasheet.pdf
Connector Receptacle 26 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6CLCC datasheet.pdf
CAP CER 4.3PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 0.043UF 5% 2000VDC AXIA datasheet.pdf