Visual Communications Company, LLC 6832AS15
6832AS15 picture photo
Mfg. Part Number
6832AS15
Manufacturer
Product Category
Lamps - Incandescents, Neons
Brief Description
T1 INCND LOW VOLT LP
Datasheet Download
6832AS15.pdf
Availability of 6832AS15
QUANTITY
6832AS15 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6832AS15
Internal Part NumberEIS-6832AS15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyLamps - Incandescents, Neons
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6832AS15
Related Links6832, 6832AS15 Datasheet, Visual Communications Company, LLC Distributor
6832AS15 Details Description
Related parts for 6832AS15
RES CHAS MNT 75 OHM 1% 50W datasheet.pdf
JUMPER-H1503TR/A3049B/H1501TR 4" datasheet.pdf
IC UNIV BUS DVR 18BIT 56BGA datasheet.pdf
RES 13K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BST CUK INV ADJ DL 10DFN datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER ON/OFF 14SO datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO204AL datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W datasheet.pdf
CONN PLUG 1POS INLINE W/PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf