3M 6A22-A0441-019.0-0
6A22-A0441-019.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
6A22-A0441-019.0-0
Brief Description
QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 19M
Datasheet Download
6A22-A0441-019.0-0.pdf
Availability of 6A22-A0441-019.0-0
QUANTITY
6A22-A0441-019.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6A22-A0441-019.0-0
Internal Part NumberEIS-6A22-A0441-019.0-0
Fastening TypeLatch Lock, Push-Pull
FeaturesActive, Low Smoke, Pull Tab
Cable TypeRound
UsageExternal
Length62.3' (19.0m)
Frequency - Max40Gbps
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6A22-A0441-019.0-0
Related Links6A22-A044, 6A22-A0441-019.0-0 Datasheet, 3M Distributor
6A22-A0441-019.0-0 Details Description
Related parts for 6A22-A0441-019.0-0
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN RING TONG 16-14AWG 5MM P-G datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 75 OHM CRIMP datasheet.pdf
CBL RIBN 16COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V 10% BX 1808 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 20A 125V datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 47PF 760VAC Y5S RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf