3M 6A22-D0421-025.0-0
6A22-D0421-025.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
6A22-D0421-025.0-0
Brief Description
AOC QSFP-QSFP FDR 4CH OM2+ 25M
Datasheet Download
6A22-D0421-025.0-0.pdf
Availability of 6A22-D0421-025.0-0
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
6A22-D0421-025.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6A22-D0421-025.0-0
Internal Part NumberEIS-6A22-D0421-025.0-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
UsageExternal
Length82.0' (25.0m)
Frequency - Max40Gbps
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6A22-D0421-025.0-0
Related Links6A22-D042, 6A22-D0421-025.0-0 Datasheet, 3M Distributor
6A22-D0421-025.0-0 Details Description
Related parts for 6A22-D0421-025.0-0
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
DC2W, FLR, POL, M12 BODY,2MCBL datasheet.pdf
RES 665K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 750 OHM 14DIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 180V 1W DO204AL datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Controller PWM Dimming 16-HTSSOP datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A datasheet.pdf