Conec 6STD15SAT99S40X
6STD15SAT99S40X picture photo
Mfg. Part Number
6STD15SAT99S40X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
15P F R/A .318 WATER RES 4-40
Datasheet Download
6STD15SAT99S40X.pdf
Availability of 6STD15SAT99S40X
QUANTITY
6STD15SAT99S40X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STD15SAT99S40X
Internal Part NumberEIS-6STD15SAT99S40X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STD15SAT99S40X
Related Links6STD15S, 6STD15SAT99S40X Datasheet, Conec Distributor
6STD15SAT99S40X Details Description
Related parts for 6STD15SAT99S40X
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.8A TO220-3 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A 8WSON datasheet.pdf
LED PNL MT 11/16" 24V WT YELLOW datasheet.pdf
IC SWITCH DPDT 3GHZ 12 QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
JFET P-CH 30V TO-206AA datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR MPM3805 datasheet.pdf
CAP FILM 0.0015UF 5% 1600VDC AXI datasheet.pdf