Conec 6STD50SAR99E20X
6STD50SAR99E20X picture photo
Mfg. Part Number
6STD50SAR99E20X
Brief Description
50P F PC WATER RES 4-40 SPCR/CLP
Datasheet Download
6STD50SAR99E20X.pdf
Availability of 6STD50SAR99E20X
QUANTITY
6STD50SAR99E20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STD50SAR99E20X
Internal Part NumberEIS-6STD50SAR99E20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STD50SAR99E20X
Related Links6STD50S, 6STD50SAR99E20X Datasheet, Conec Distributor
6STD50SAR99E20X Details Description
Related parts for 6STD50SAR99E20X
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 137K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
IC NVSRAM 256KBIT 45NS 32SOIC datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 21G OLIVE datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 250V RADIAL datasheet.pdf
RES 0.432 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 560UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 309K OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf