Conec 6STF15PAR03B30X
6STF15PAR03B30X picture photo
Mfg. Part Number
6STF15PAR03B30X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB FILTER 15POS IP67
Datasheet Download
6STF15PAR03B30X.pdf
Availability of 6STF15PAR03B30X
QUANTITY
6STF15PAR03B30X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF15PAR03B30X
Internal Part NumberEIS-6STF15PAR03B30X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF15PAR03B30X
Related Links6STF15P, 6STF15PAR03B30X Datasheet, Conec Distributor
6STF15PAR03B30X Details Description
Related parts for 6STF15PAR03B30X
DIODE ZENER 5.1V 1W DO41 datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 35mA 24-TSSOP datasheet.pdf
IC DVR HALF BRIDG 100V 2A 8-SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 6PIN datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
J/N 07 22 KPT datasheet.pdf
500 TB WIR PRO 45D HI/T datasheet.pdf
HD 38999 9C 9#23 PIN RECP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1A SMA datasheet.pdf