Conec 6STF25PAZ01S30X
6STF25PAZ01S30X picture photo
Mfg. Part Number
6STF25PAZ01S30X
Brief Description
D-SUB FILTER 25POS IP67
Datasheet Download
6STF25PAZ01S30X.pdf
Availability of 6STF25PAZ01S30X
QUANTITY
6STF25PAZ01S30X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF25PAZ01S30X
Internal Part NumberEIS-6STF25PAZ01S30X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF25PAZ01S30X
Related Links6STF25P, 6STF25PAZ01S30X Datasheet, Conec Distributor
6STF25PAZ01S30X Details Description
Related parts for 6STF25PAZ01S30X
RES SMD 180 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS .100" SNGL TIN datasheet.pdf
RES SMD 1.6M OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 4.096V SOT23 datasheet.pdf
IC AMP DC TO MICRO LN SOT143-4 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 970MA 165 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
ENCODER MECH ABSOL 8BIT datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf