Conec 6STF37PAM03B20X
6STF37PAM03B20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF37PAM03B20X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB FILTER 37POS IP67
Datasheet Download
6STF37PAM03B20X.pdf
Availability of 6STF37PAM03B20X
QUANTITY
6STF37PAM03B20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF37PAM03B20X
Internal Part NumberEIS-6STF37PAM03B20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF37PAM03B20X
Related Links6STF37P, 6STF37PAM03B20X Datasheet, Conec Distributor
6STF37PAM03B20X Details Description
Related parts for 6STF37PAM03B20X
IC OTP 256KBIT 150NS 28TSOP datasheet.pdf
IC ENCORE MCU FLASH 48K 40DIP datasheet.pdf
FERRITE CHIP BEAD 600 OHM SMD datasheet.pdf
IC DAC 12BIT W/REF 24-SOIC datasheet.pdf
IC DAC 16BIT 8CH SERIAL 52-LQFP datasheet.pdf
IC AMP AUD PWR 2.6W MONO D 9USMD datasheet.pdf
IC USB SWITCH DPST OVP 8TDFN datasheet.pdf
ORANGE WIRE CONNECTOR datasheet.pdf
CONN HDR 49POS 0.200 T/H TIN datasheet.pdf