Conec 6STF37PAM03B40X
6STF37PAM03B40X picture photo
Mfg. Part Number
6STF37PAM03B40X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB FILTER 37POS IP67
Datasheet Download
6STF37PAM03B40X.pdf
Availability of 6STF37PAM03B40X
QUANTITY
6STF37PAM03B40X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF37PAM03B40X
Internal Part NumberEIS-6STF37PAM03B40X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF37PAM03B40X
Related Links6STF37P, 6STF37PAM03B40X Datasheet, Conec Distributor
6STF37PAM03B40X Details Description
Related parts for 6STF37PAM03B40X
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK datasheet.pdf
CONN FIBER FC TERMINATOR SMPLX datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 500MW ALF2 datasheet.pdf
RES 38.8 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 35.7K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD datasheet.pdf