Conec 6STF37PAM04B20X
6STF37PAM04B20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF37PAM04B20X
Brief Description
D-SUB FILTER 37POS IP67
Datasheet Download
6STF37PAM04B20X.pdf
Availability of 6STF37PAM04B20X
QUANTITY
6STF37PAM04B20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF37PAM04B20X
Internal Part NumberEIS-6STF37PAM04B20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF37PAM04B20X
Related Links6STF37P, 6STF37PAM04B20X Datasheet, Conec Distributor
6STF37PAM04B20X Details Description
Related parts for 6STF37PAM04B20X
FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A SC70-5 datasheet.pdf
EC11 POWER ENTRY MODUL 16A datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
SW LEGEND PLATE STOP WH TEXT/RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONN HOUSING 20POS 2.54MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB datasheet.pdf
CONN BNC PLUG STR 50OHM CRIMP datasheet.pdf
CAP FILM 390NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf