FFF 72388-0081LF
72388-0081LF picture photo
Mfg. Part Number
72388-0081LF
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - Accessories
Brief Description
METRAL HSG
Datasheet Download
72388-0081LF.pdf
Availability of 72388-0081LF
QUANTITY
72388-0081LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 72388-0081LF
Internal Part NumberEIS-72388-0081LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package9,800
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Accessories
SeriesMetral®
PackagingBulk
Accessory TypeCoding Keys
For Use With/Related ProductsMetral® Series
Specifications-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)72388-0081LF
Related Links72388-, 72388-0081LF Datasheet, FFF Distributor
72388-0081LF Details Description
Related parts for 72388-0081LF
TOOL STRIPPING SPARE BLADE datasheet.pdf
RES SMD 26.1K OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 840MA 338 MOHM datasheet.pdf
RES 388 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 240 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.05K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Socket 4 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 3.2A 3DFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156" datasheet.pdf
HDM EMPR110F140FK datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC datasheet.pdf