3M 7371-1.2MMX50M
7371-1.2MMX50M picture photo
Mfg. Part Number
7371-1.2MMX50M
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
ACF 1.2MM X 50M 0.047"X165'
Datasheet Download
7371-1.2MMX50M.pdf
Availability of 7371-1.2MMX50M
QUANTITY
7371-1.2MMX50M Order Process
Ship out your order
Specifications of 7371-1.2MMX50M
Internal Part NumberEIS-7371-1.2MMX50M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)7371-1.2MMX50M
Related Links7371-1., 7371-1.2MMX50M Datasheet, 3M Distributor
7371-1.2MMX50M Details Description
Related parts for 7371-1.2MMX50M
RES SMD 33 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
RES 205K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 76MA 25 OHM TH datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES SMD 1.42KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V datasheet.pdf
CAP FILM 0.51UF 5% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf