Amphenol Industrial 75-068220-04S
75-068220-04S picture photo
Mfg. Part Number
75-068220-04S
Brief Description
ER 4C 4#12 SKR RECP BOX
Datasheet Download
75-068220-04S.pdf
Availability of 75-068220-04S
QUANTITY
75-068220-04S Order Process
Ship out your order
Specifications of 75-068220-04S
Internal Part NumberEIS-75-068220-04S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)75-068220-04S
Related Links75-068, 75-068220-04S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
75-068220-04S Details Description
Related parts for 75-068220-04S
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
HEX STANDOFF 6-32 BRASS 3/4" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN MOD PLUG 10P10C SHIELDED datasheet.pdf
EMI FILTER 75VDC 5A T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 300W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS 3.81MM BLK R/A datasheet.pdf
IC SRAM 256K 32X8 28TSOP datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 22 OHM 1% 300W datasheet.pdf
TERM BLOCK 2POS SIDE ENTRY 5MM datasheet.pdf