CTS Electronic Components 752091223GTR7
752091223GTR7 picture photo
Mfg. Part Number
752091223GTR7
Brief Description
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SRT
Datasheet Download
752091223GTR7.pdf
Availability of 752091223GTR7
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
752091223GTR7 Order Process
Ship out your order
Specifications of 752091223GTR7
Internal Part NumberEIS-752091223GTR7
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductSMT Resistor and Resistor Networks
Standard Package1,000
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors8
Number of Pins9
Power Per Element80mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)752091223GTR7
Related Links752091, 752091223GTR7 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
752091223GTR7 Details Description
Related parts for 752091223GTR7
RES SMD 267 OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 150V 0606 datasheet.pdf
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ20 21 OLIV datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
TOOL POSITIONER M22520/2-05 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS INLINE SKT datasheet.pdf
500 TB SOC VER POKA-YOKE datasheet.pdf
RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT datasheet.pdf