CTS Electronic Components 752163220GPTR13
752163220GPTR13 picture photo
Mfg. Part Number
752163220GPTR13
Brief Description
RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DRT
Datasheet Download
752163220GPTR13.pdf
Availability of 752163220GPTR13
QUANTITY
752163220GPTR13 Order Process
Ship out your order
Specifications of 752163220GPTR13
Internal Part NumberEIS-752163220GPTR13
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Series752
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22
Tolerance±2%
Number of Resistors8
Number of Pins16
Power Per Element160mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)752163220GPTR13
Related Links7521632, 752163220GPTR13 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
752163220GPTR13 Details Description
Related parts for 752163220GPTR13
RES SMD 0.82 OHM 1/2W 0805 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS SKT datasheet.pdf
TRANS FOR 468 datasheet.pdf
3U 175MM SIDE PLATE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 5V 150W datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE BLUE datasheet.pdf
R2R67P67P-0101 200 datasheet.pdf
HEXASHIELD ADAPTOR datasheet.pdf
CAP FILM 2500VDC 0.015UF RADIAL datasheet.pdf