CTS Electronic Components 753181223GPTR7
753181223GPTR7 picture photo
Mfg. Part Number
753181223GPTR7
Brief Description
RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT
Datasheet Download
753181223GPTR7.pdf
Availability of 753181223GPTR7
QUANTITY
753181223GPTR7 Order Process
Ship out your order
Specifications of 753181223GPTR7
Internal Part NumberEIS-753181223GPTR7
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors16
Number of Pins18
Power Per Element40mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)753181223GPTR7
Related Links7531812, 753181223GPTR7 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
753181223GPTR7 Details Description
Related parts for 753181223GPTR7
SWITCH BASIC SPDT 5A 125V datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 68K OHM 0804 datasheet.pdf
IC MCU ARM7 64KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
IC FIFO 8KX18 LP 20NS 64QFP datasheet.pdf
RES MF HV .25W 4.7M OHM 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN FORK LOCK NON-INSUL 100PC datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
POSITIONER ASSY MS STATIC datasheet.pdf
33UF 100V 10X18MM 85C 3000H datasheet.pdf