CTS Electronic Components 753243220GPTR7
753243220GPTR7 picture photo
Mfg. Part Number
753243220GPTR7
Brief Description
RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT
Datasheet Download
753243220GPTR7.pdf
Availability of 753243220GPTR7
QUANTITY
753243220GPTR7 Order Process
Ship out your order
Specifications of 753243220GPTR7
Internal Part NumberEIS-753243220GPTR7
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22
Tolerance±2%
Number of Resistors12
Number of Pins24
Power Per Element80mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)753243220GPTR7
Related Links7532432, 753243220GPTR7 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
753243220GPTR7 Details Description
Related parts for 753243220GPTR7
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
SENSOR TEMP RATIOMETRIC SC70-5 datasheet.pdf
CONV DC/DC 300W 12V 25A NEG LOG datasheet.pdf
CONN HDR W/SHORT LATCH 20PIN PCB datasheet.pdf
CONN RCPT 5 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
UMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 953K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY SMD TIN 80POS datasheet.pdf
DIODE ZENER 100V 5W T18 datasheet.pdf
EH SERIES HDMI BLK R datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS PIN datasheet.pdf