FFF 77315-124-22LF
77315-124-22LF picture photo
Mfg. Part Number
77315-124-22LF
Datasheet Download
77315-124-22LF.pdf
Availability of 77315-124-22LF
QUANTITY
77315-124-22LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 77315-124-22LF
Internal Part NumberEIS-77315-124-22LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.266" (6.75mm)
Features-
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)77315-124-22LF
Related Links77315-1, 77315-124-22LF Datasheet, FFF Distributor
77315-124-22LF Details Description
Related parts for 77315-124-22LF
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
FUSE AUTO 70A 32VDC AUTO LINK datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
IC DGTL POT 2K 1CH 14TSSOP datasheet.pdf
CAP TANT 18UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 7M datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SNGL DECK NONSHORT datasheet.pdf
MICRO 25C P 12" YEL JACKS NI datasheet.pdf
Crystal 27.1200MHz 10ppm 12pF 200 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf