TXC CORPORATION 7A-13.000MAHE-T
7A-13.000MAHE-T picture photo
Mfg. Part Number
7A-13.000MAHE-T
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 12pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
7A-13.000MAHE-T.pdf
Availability of 7A-13.000MAHE-T
QUANTITY
7A-13.000MAHE-T Order Process
Ship out your order
Specifications of 7A-13.000MAHE-T
Internal Part NumberEIS-7A-13.000MAHE-T
FamilyCrystals
Series7A
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)7A-13.000MAHE-T
Related Links7A-13.0, 7A-13.000MAHE-T Datasheet, TXC CORPORATION Distributor
7A-13.000MAHE-T Details Description
Related parts for 7A-13.000MAHE-T
DIODE SCHOTTKY 80V 1A SMA datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 250V X7R 1206 datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE GREEN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 50V VMT3 datasheet.pdf