3M 8.26X12-6-AB5010
8.26X12-6-AB5010 picture photo
Mfg. Part Number
8.26X12-6-AB5010
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
SHEET PLYMR RES 210X304.8MM 6/PK
Datasheet Download
8.26X12-6-AB5010.pdf
Availability of 8.26X12-6-AB5010
QUANTITY
8.26X12-6-AB5010 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8.26X12-6-AB5010
Internal Part NumberEIS-8.26X12-6-AB5010
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsAbsorber Date Code Decipher
MSDS Material Safety DatasheetAB 5000 Series MSDS
Featured ProductThermal Interface Materials
EMI/RFI Absorbers
Electromagnetic Compatible (EMC) Products
3M Custom Die Cuts
Tape by Usage Type Guide
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
SeriesAB5000S
ShapeDie Cut Rectangular
Thickness - Overall0.005" (0.13mm)
Width8.26" (210mm)
Length12.00" (304.80mm) 1'
AdhesiveAcrylic, Nonconductive
Temperature Range-13 ~ 185°F (-25 ~ 85°C)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8.26X12-6-AB5010
Related Links8.26X12-, 8.26X12-6-AB5010 Datasheet, 3M Distributor
8.26X12-6-AB5010 Details Description
Related parts for 8.26X12-6-AB5010
MODULE SCR/DIODE 55A 380VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 93.1 OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
IC DELAY LN 10TAP 100NS 14TSSOP datasheet.pdf
IC 3-TO-8 DECODER/DEMUX 16-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 408VWM 690.9VC AXIAL datasheet.pdf
SLIMLINE 2000 MNT 6" KNOB SET datasheet.pdf
RES 274K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES 75K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf