Integrated Device Technology (IDT) 810001BK-22LFT
810001BK-22LFT picture photo
Mfg. Part Number
810001BK-22LFT
Manufacturer
Product Category
Clock/Timing - Application Specific
Brief Description
IC CLK SYNC DL VCXO PLL 32 VFQFN
Datasheet Download
810001BK-22LFT.pdf
Availability of 810001BK-22LFT
QUANTITY
810001BK-22LFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 810001BK-22LFT
Internal Part NumberEIS-810001BK-22LFT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 14/Aug/2015
Standard Package2,500
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyClock/Timing - Application Specific
SeriesFemtoClock®
PackagingTape & Reel (TR)
PLLYes
Main PurposeVideo
InputLVCMOS, LVTTL
OutputLVCMOS, LVTTL
Number of Circuits1
Ratio - Input:Output2:1
Differential - Input:OutputNo/No
Frequency - Max175MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case32-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package32-VFQFPN (5x5)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)810001BK-22LFT
Related Links810001B, 810001BK-22LFT Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
810001BK-22LFT Details Description
Related parts for 810001BK-22LFT
CONN SMA JACK R/A 50 OHM SMD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL DB9 PLASTIC datasheet.pdf
INSULATOR FOR BU-85,85C SRS BK datasheet.pdf
CONN RECEPT PIN .022-.032".125" datasheet.pdf
TOOL HOLDER 406.4MM VHDM BACKPLN datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 20% 2917 datasheet.pdf
CAP CER 4PF 10V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156" datasheet.pdf