Preci-Dip 821-S1-006-30-015191
821-S1-006-30-015191 picture photo
Mfg. Part Number
821-S1-006-30-015191
Brief Description
CONN SPRING LOAD 6POS SMT 6.5MM
Datasheet Download
821-S1-006-30-015191.pdf
Availability of 821-S1-006-30-015191
QUANTITY
821-S1-006-30-015191 Order Process
Ship out your order
Specifications of 821-S1-006-30-015191
Internal Part NumberEIS-821-S1-006-30-015191
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Series821
PackagingTape & Reel (TR)
Connector TypePiston
Number of Contacts6
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)821-S1-006-30-015191
Related Links821-S1-006, 821-S1-006-30-015191 Datasheet, Preci-Dip Distributor
821-S1-006-30-015191 Details Description
Related parts for 821-S1-006-30-015191
REGULATOR 5V 4A 14PSIP HORZ datasheet.pdf
LID CLEAR POLY USE W/1591L SERIE datasheet.pdf
FUSE SEMICOND VERY FAST 300V 300 datasheet.pdf
30W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 6SDIP datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 91V 1.85W SOD64 datasheet.pdf