Preci-Dip 821-S1-010-30-012191
821-S1-010-30-012191 picture photo
Mfg. Part Number
821-S1-010-30-012191
Brief Description
CONN SPRING LOAD 10POS SMT 5MM
Datasheet Download
821-S1-010-30-012191.pdf
Availability of 821-S1-010-30-012191
QUANTITY
821-S1-010-30-012191 Order Process
Ship out your order
Specifications of 821-S1-010-30-012191
Internal Part NumberEIS-821-S1-010-30-012191
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,500
Series821
PackagingTape & Reel (TR)
Connector TypePiston
Number of Contacts10
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)821-S1-010-30-012191
Related Links821-S1-010, 821-S1-010-30-012191 Datasheet, Preci-Dip Distributor
821-S1-010-30-012191 Details Description
Related parts for 821-S1-010-30-012191
IC M-LVDS QUAD LINE DVR 16-SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A SOT223 datasheet.pdf
MODULE SKT FOR PM3 80PF datasheet.pdf
RES SMD 866K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323 datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 1A TO-92 datasheet.pdf
IC TXRX CAN HS 5.25V 8-SOIC datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 6" 0.50MM 16POS datasheet.pdf
RES SMD 0.1 OHM 1/2W 2516 WIDE datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
OSC VCTCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf