| Internal Part Number | EIS-825244A40030MP | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | 825244A40030MP | |
| Related Links | 825244A, 825244A40030MP Datasheet, Crouzet USA Distributor | |
 | RT0805BRE0719K6L | RES SMD 19.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 | datasheet.pdf | |
 | ASC07DRYH-S734 | CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD | datasheet.pdf | |
 | LPX561M200E1P3 | CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP | datasheet.pdf | |
 | 0395225013 | TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM | datasheet.pdf | |