E-T-A 8340-F110-K3M1-B2H0-30A
8340-F110-K3M1-B2H0-30A picture photo
Mfg. Part Number
8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Brief Description
CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
Datasheet Download
8340-F110-K3M1-B2H0-30A.pdf
Availability of 8340-F110-K3M1-B2H0-30A
QUANTITY
8340-F110-K3M1-B2H0-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Internal Part NumberEIS-8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating30A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Related Links8340-F110-K, 8340-F110-K3M1-B2H0-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8340-F110-K3M1-B2H0-30A Details Description
Related parts for 8340-F110-K3M1-B2H0-30A
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
FUSE 50A 150V HS FERRULE datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 7/16-20 UNF 4-20MA datasheet.pdf
1 BIT BUS SWITCH UDFN6 datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 27MHZ RRO 10QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 1.8K OHM 1% 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf